Nieuwe artikelen

Nog lang niet het einde

bewust van wat we doen en weten ook de gevolgen van onze acties. Omdat mensen zo complex zijn kan het lastig zijn om een relatie te hebben. Niet altijd alles gaat vlekkeloos in een relatie of huwelijk. En dat is ook zeker niet erg. Het is juist gezond om af en toe ups en downs te hebben. Door af en toe mindere momenten te hebben kun je de betere momenten meer waarderen. Maar soms kun je in je relatie of huwelijk teveel blijven hangen in de mindere momenten en lijkt er geen uitweg te zijn.

Mindere tijden hoeven niet per se het einde te betekenen. Vooral wanneer je bijvoorbeeld kinderen hebt, is je relatie of huwelijk zeker iets waar je voor wilt vechten. Daarom is het belangrijk dat je uit deze oneindige minde tijd wil komen. Het is belangrijk om te weten dat je de problemen die je hebt in je mindere tijd niet alleen hoeft op te lossen. Natuurlijk moet je dit samen met je partner oplossen, maar los van je partner kunnen psychologen vaak ook verder helpen. Een psycholoog heeft een neutrale blik en probeert de problemen op te lossen tussen twee partners.

Dus kampen jij en je partner met problemen of zelfs meerdere problemen? Wacht dan zeker niet langer om deze problemen op te lossen. Het is niet nodig om je langer zorgen te maken over je relatie terwijl je de problemen kunt oplossen. Dus woon jij in de Randstad en ben je op zoek naar bijvoorbeeld psychologen Den Haag of naar psychologen Leiden? Wacht dan niet langer en zoek naar een oplossing. Het is zonde om een mooi huwelijk of een mooie relatie voorbij te laten gaan op basis van een mindere periode.

http://www.piekerpoli.nl

Registreer u vandaag nog en word lid van ons platform

Wil jij jouw blogs delen en een breed publiek bereiken? Wacht niet langer en registreer je vandaag nog op Gropro.nl

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren

Gerelateerde berichten

Wanneer extra structuur nodig is naast een BHV-organisatie

In veel organisaties vormt bedrijfshulpverlening (BHV) de basis voor veiligheid op de werkvloer. Medewerkers leren hoe ze moeten handelen bij ongevallen, brand of medische situaties. In de praktijk blijkt echter dat theorie en werkelijkheid soms van elkaar verschillen. Tijdens een oefening of incident kan er twijfel ontstaan over wie welke taak heeft of wat de eerste stap moet zijn. Juist in zulke momenten wil je dat mensen direct weten wat ze moeten doen. Wanneer rollen vooraf duidelijk zijn vastgelegd, ontstaat er minder verwarring. Het is bijvoorbeeld meteen helder wie eerste hulp verleent, wie de AED haalt en wie verantwoordelijk is voor het bellen van hulpdiensten. Daardoor kan sneller worden gehandeld en blijft de situatie overzichtelijk. Wanneer een AREHBO-aanpak beter aansluit bij de praktijk Sommige organisaties merken dat de standaard BHV-structuur niet altijd voldoende houvast biedt in de dagelijkse praktijk. Dat kan bijvoorbeeld gebeuren wanneer teams wisselende roosters hebben, wanneer de

Gepubliceerd door Gropro bedrijvengids.nl